SKVL Alueneuvosto

SKVL Alueneuvosto

Alueneuvosto toimii hallituksen apuna ja sen valvonnan alaisena. Alueneuvoston valitsee liittokokous kalenterivuodeksi kerrallaan. Se käsittelee liiton hallituksen sille esittämiä asioita ja tekee hallitukselle ehdotuksia sekä kannannottoja liiton tulevan toiminnan edistämiseksi. Erityisenä painopistealueena on liiton alueellinen työ. Alueneuvosto kokoontuu vuoden aikana kolme kertaa.

Markku Rautanen

Puheenjohtaja   LKV M.Rautanen Oy   09 665 272   markku.rautanen@mrautanen.com

Erika Enberg

  Kiinteistönvälitys Enberg Oy LKV   044 0777 114   erika.enberg@enberg.com

Tuula Friman

  Tuula Friman Kiinteistönvälitys LKV   045 863 4422   tuula.friman@tuulafriman.fi

Henri Huotari

  Kiinteistö-Tahkola Oulu Oy   henri.huotari@kiinteistotahkola.fi

Reija Kaskimäki

  Asuntokamari LKV Oy   040 5559 182   reija.kaskimaki@asuntokamari.fi

Arto Kymenvirta

  Kiinteistötoimisto Kymenvirta Oy   0400 660627   arto.kymenvirta@skvl.fi

Harry Lockmer

  Lockmer LKV   harry@lockmerlkv.fi

Marko Palhomaa

  Palhomaa Oy - Aitoasunnot   marko.palhomaa@aitoasunnot.fi

Sanna-Mari Poutiainen

  Kotiputiikki LKV   040 739 1598   sanna-mari.poutiainen@kotiputiikki.fi

Esko Vesasto

  Kiinteistö-Vesasto Oy LKV [A]   0400 630 440   esko@vesasto.fi

Risto Volanen

  Pasi Volanen Oy   0500 490 489   risto.volanen@volanen.fi