Hallitus

Hallitus

Hallitus käyttää liiton toimeenpanovaltaa. Hallitus edustaa liittoa ja hoitaa sen asioita liittokokousten päätösten mukaisesti sekä johtaa liiton edunvalvontatyötä. Hallitus seuraa toimintasuunnitelman toteutumista sekä taloudellisen tilanteen kehittymistä säännöllisesti hallituksen kokouksissa. Hallitus kokoontuu tarpeen mukaan noin 8 kertaa toimintavuoden aikana. Hallitukseen kuuluu puheenjohtajan ja varapuheenjohtajan lisäksi 6 varsinaista jäsentä sekä 2 varajäsentä.

Tomi Keto-Tokoi

Puheenjohtaja   Asunto Kompassi Oy   0400 623 671   tomi.keto-tokoi@asuntokompassi.fi

Markku Rautanen

Varapuheenjohtaja   LKV M.Rautanen Oy   09 665 272   markku.rautanen@mrautanen.com

Marko Palhomaa

  Palhomaa Oy - Aitoasunnot   marko.palhomaa@aitoasunnot.fi

Jan Riska

  AB Mäklarbyrå J. Riska Meklaritoimisto Oy   jan@riska.fi

Hilkka Kivelä

  Asuntokolmio Oy - Oulu   050 564 8998   hilkka.kivela@asuntokolmio.fi

Jouni Paasio

  Kiinteistönvälitys Näytönpaikka Oy   040 845 4038   jouni.paasio@naytonpaikka.com

Päivi Kuuttinen

  Kodit On Oy Päivi Kuuttinen LKV   050 351 7031   paivi@koditon.fi

Merja Natunen

  Espoon Kiinteistönvälitys Merja Natunen LKV   0500 520 920   merja.natunen@merjanatunenlkv.fi

Pertti Jääskeläinen

Varajäsen   Sisä-Suomen Asuntokeskus LKV   050 385 8380   pertti.jaaskelainen@asuntokeskus.eu

Jukka Alanko

Varajäsen   Kiinteistönvälitys Alanko Oy   jukka.alanko@alanko.net

Tee jäsenhakemus

Tee jäsenhakemus ja liity SKVL:n jäsenyritysten kasvavaan joukkoon!

Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää Suomen Kiinteistönvälittäjät ry:n toiminnasta?

SKVL – Suomen Kiinteistönvälittäjät ry

n.
toimistoa
n.
välittäjää
n.
kohdetta
%
asiakas­tyytyväisyys