Skip to content

YIT Rakennus Oy Asuntomyynti Helsinki

Toimialueet

SKVL:n verkostoon kuuluu 400 paikallista kiinteistönvälitystoimistoa ja 1 200 ammattitaitoista välittäjää ympäri Suomea.

SKVL:n jäsenyritysten välittäjät ovat asuntomarkkinoiden erikoisasiantuntijoita ja saavat jatkuvaa koulutusta alan viimeisimmistä suuntauksista ja lainsäädännöstä. Jäsenyritykset tarjoavat asiakkailleen aina ajantasaista, puolueetonta tietoa asuntomarkkinoiden tilanteista ja kehityksestä sekä hinnoittelusta.

YIT Rakennus Oy Asuntomyynti Helsinki

room Arkadiankatu 2, Helsinki 00100

phone_android 0204 322 993

explore Vieraile kotisivuilla

Emmi Laaksonen

   emmi.laaksonen@yit.fi

Siru Kääriäinen

LKV, LVV  040 503 7822 siru.kaariainen@yit.fi

Heikki Roivainen

   heikki.roivainen@yit.fi

Riikka Korkia-Aho

   riikka.korkia-aho@yit.fi

Merja Niklander

   merja.niklander@yit.fi

Susanna Painilainen

   susanna.painilainen@yit.fi

Jaana Ahlstedt

   jaana.ahlstedt@yit.fi

Annukka Uotinen

   annukka.uotinen@yit.fi

Terhi Lahtinen

   terhi.lahtinen@yit.fi

Sari Hiilosvuo

   sari.hiilosvuo@yit.fi