Uudenmaan Viva LKV Oy

Toimialueet

SKVL:n verkostoon kuuluu 400 paikallista kiinteistönvälitystoimistoa ja 1 200 ammattitaitoista välittäjää ympäri Suomea.

SKVL:n jäsenyritysten välittäjät ovat asuntomarkkinoiden erikoisasiantuntijoita ja saavat jatkuvaa koulutusta alan viimeisimmistä suuntauksista ja lainsäädännöstä. Jäsenyritykset tarjoavat asiakkailleen aina ajantasaista, puolueetonta tietoa asuntomarkkinoiden tilanteista ja kehityksestä sekä hinnoittelusta.

Uudenmaan Viva LKV Oy

Uudenmaan Viva LKV Oy

room Kylänvanhimmantie 29 E, Helsinki 00640

phone_android 020 741 3041

explore Vieraile kotisivuilla

Alla Väisänen

Taloushallinnon assistentti  050 500 9950 alla.vaisanen@vivalkv.fi

Katriina Tikka

Asuntomyyjä  050 413 0130 katriina.tikka@vivalkv.fi

Jari Puronen

Asuntomyyjä  050 320 1080 jari.puronen@vivalkv.fi

Toni Armivesi

Kiinteistönvälittäjä, LKV  050 590 9292 toni.armivesi@vivalkv.fi

Aila Oivula

Asuntomyyjä  040 079 8212 aila.oivula@vivalkv.fi

Esko Lauksio

Kiinteistönvälittäjä, LKV  040 705 7131 esko.lauksio@vivalkv.fi

Pekka Kempas

YKV, LKV, LVV, KiAT  040 555 4178 pekka.kempas@vivalkv.fi

Hannu Valojärvi

Uudiskohteet, kiinteistökehitys, KTM, LKV  040 581 5665 hannu.valojarvi@vivalkv.fi

Jyrki Aarnio

Kiinteistönvälittäjä, LKV  040 716 5025 jyrki.aarnio@vivalkv.fi

Seppo Valojärvi

Toimitusjohtaja, LKV  050 320 1080 seppo.valojarvi@vivalkv.fi

Mira Järvinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV  050 442 0037 mira.jarvinen@vivalkv.fi

Harri Haga

Asuntomyyjä  050 442 0032 harri.haga@vivalkv.fi