Turun Huoneistomarkkinat Oy LKV

Toimialueet

Vuonna 2021 siitä on tullut kuluneeksi 20 vuotta, kun Huoneistomarkkinat perustettiin. Yrityksenä pyöreään ikään pääseminen ei ole ollut itsestäänselvyys. Se on vaatinut pitkää päivää ja paljon työtä. Vuosi toisensa jälkeen kykyä uusiutua ja kouluttautua. Osaamisen pitämistä sellaisella tasolla, mitä te asiakkaat ansaitsette. Kotiin on usein sidottu varallisuutta, jonka eteen on tehty vuosien ajan töitä. Ja näiden kattojen alle tiivistyy taas paljon tunteikkaita elämäntapahtumia. On kunnia olla mukana kotisi vaihdossa, siinä hetkessä, jossa sivua käännetään ja mennään kohti uutta.

Turun Huoneistomarkkinat Oy LKV

Turun Huoneistomarkkinat Oy LKV

room Yliopistonkatu 30, Turku 20100

email myynti@huoneistomarkkinat.com

phone_android (02) 277 1500

explore Vieraile kotisivuilla

Turun Huoneistomarkkinat Oy LKV – lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.

Katriina Remahl

Kiinteistönvälittäjä LKV  040 3002 311 katriina.remahl@huoneistomarkkinat.com

Arto Koski

Kiinteistönvälittäjä LKV  040 7799 501 arto.koski@huoneistomarkkinat.com

Marko Karppinen

Kiinteistönvälittäjä LKV  040 7799 502 marko.karppinen@huoneistomarkkinat.com

Kaleva Vähä-Parta

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT  040 7799 504 kaleva.vaha-parta@huoneistomarkkinat.com

Pia Björn

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT  040 7799 507 pia.bjorn@huoneistomarkkinat.com

Kalle Alkio

Myyntineuvottelija, KiAT  040 7799 508 kalle.alkio@huoneistomarkkinat.com

Ari Patama

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT  040 7799 510 ari.patama@huoneistomarkkinat.com

Rani Lohi

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT  040 7799 511 rani.lohi@huoneistomarkkinat.com

Mika Kulmala

Myyntineuvottelija, KiAT  040 7799 548 mika.kulmala@huoneistomarkkinat.com

Janita Puntala

Myyntineuvottelija, KiLAT  040 7799 046 janita.puntala@huoneistomarkkinat.com

Julia Koski

Markkinointiassistentti, KTM  040 7716 107 julia.koski@huoneistomarkkinat.com