Turun Huoneistomarkkinat Oy LKV

Toimialueet

Arvostettua ja aitoa välittämistä Turun seudulla

Huoneistomarkkinat LKV on kokenut yksityinen kiinteistönvälitystoimisto, joka palvelee sinua kaikissa asuntojen ja kiinteistöjen ostoon sekä myyntiin liittyvissä asioissa. Emme ole ketjuyritys tai sidoksissa pankkeihin, mikä mahdollistaa myynnin nopeat liikkeet sekä markkinoinnin joustavat toimintamallit.

Dynaamisen välittäjätiimimme rikkaus ovat sydämellä työtään tekevät, persoonalliset ammattilaiset. Haluamme pitää asiakkaistamme huolta – niin hyvin ettei yhteistyö pääty yksittäiseen asuntokauppaan, vaan jatkuu läpi elämän. Olemme täällä sinua varten, joten ota rohkeasti yhteyttä: soita, lähetä viesti tai nappaa vaikka hihasta! Ajankohtaiset kuulumisemme näet Facebookista ja Instagramista sekä HMagazinesta.

Turun Huoneistomarkkinat Oy LKV

Turun Huoneistomarkkinat Oy LKV

room Yliopistonkatu 30, Turku 20100

email myynti@huoneistomarkkinat.com

phone_android (02) 277 1500

explore Vieraile kotisivuilla

Turun Huoneistomarkkinat Oy LKV – lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.

Arto Koski

Kiinteistönvälittäjä LKV  040 7799 501 arto.koski@huoneistomarkkinat.com

Marko Karppinen

Kiinteistönvälittäjä LKV  040 7799 502 marko.karppinen@huoneistomarkkinat.com

Raija Västilä

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM  040 7799 503 raija.vastila@huoneistomarkkinat.com

Kaleva Vähä-Parta

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT  040 7799 504 kaleva.vaha-parta@huoneistomarkkinat.com

Pia Björn

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT  040 7799 507 pia.bjorn@huoneistomarkkinat.com

Kalle Alkio

Myyntineuvottelija, KiAT  040 7799 508 kalle.alkio@huoneistomarkkinat.com

Heli Hakala

Kiinteistönvälittäjä LKV, kartoittaja  040 7799 509 heli.hakala@huoneistomarkkinat.com

Ari Patama

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT  040 7799 510 ari.patama@huoneistomarkkinat.com

Rani Lohi

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT  040 7799 511 rani.lohi@huoneistomarkkinat.com

Mika Kulmala

Myyntineuvottelija, KiAT  040 7799 548 mika.kulmala@huoneistomarkkinat.com

Julia Koski

Markkinointiassistentti, KTM  040 7716 107 julia.koski@huoneistomarkkinat.com