Länsi-Suomen OPKK Oy – Pori

Toimialueet

SKVL:n verkostoon kuuluu 400 paikallista kiinteistönvälitystoimistoa ja 1 200 ammattitaitoista välittäjää ympäri Suomea.

SKVL:n jäsenyritysten välittäjät ovat asuntomarkkinoiden erikoisasiantuntijoita ja saavat jatkuvaa koulutusta alan viimeisimmistä suuntauksista ja lainsäädännöstä. Jäsenyritykset tarjoavat asiakkailleen aina ajantasaista, puolueetonta tietoa asuntomarkkinoiden tilanteista ja kehityksestä sekä hinnoittelusta.

Länsi-Suomen OPKK Oy – Pori

room Mikonkatu 4, Pori 28100

email opkoti.lansi-suomi@op.fi

phone_android 010 257 0700

explore Vieraile kotisivuilla

Länsi-Suomen OPKK Oy – Pori – lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.

Kirsi Kallio

   kirsi.kallio@op.fi

Timo Paavilainen

   timo.paavilainen@op.fi

Riitta Hämäläinen

   riitta.hamalainen@op.fi

Markku Mustaniemi

   markku.mustaniemi@op.fi

Jari Teuramo

   jari.teuramo@op.fi

Anne Jyrkkiö

   anne.jyrkkio@op.fi

Anne Rintamaa

   anne.rintamaa@op.fi

Pertti Ramstedt

   pertti.ramstedt@op.fi