Helsingin Kotijoukkue Oy

Toimialueet

SKVL:n verkostoon kuuluu 400 paikallista kiinteistönvälitystoimistoa ja 1 200 ammattitaitoista välittäjää ympäri Suomea.

SKVL:n jäsenyritysten välittäjät ovat asuntomarkkinoiden erikoisasiantuntijoita ja saavat jatkuvaa koulutusta alan viimeisimmistä suuntauksista ja lainsäädännöstä. Jäsenyritykset tarjoavat asiakkailleen aina ajantasaista, puolueetonta tietoa asuntomarkkinoiden tilanteista ja kehityksestä sekä hinnoittelusta.

Helsingin Kotijoukkue Oy

room Urheilukatu 5, Helsinki 00250

email helsinki@kotijoukkue.fi

phone_android 0404861970

explore Vieraile kotisivuilla

Helsingin Kotijoukkue Oy – lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.

Marja Mannerroos

kiinteistönvälittäjä, LKV, DI  045 110 0660 marja.mannerroos@kotijoukkue.fi

Roger Mannerroos

kiinteistönvälittäjä, LKV  0400 411 221 roger.mannerroos@kotijoukkue.fi

Mia Niinimäki

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 486 1979 mia.niinimaki@kotijoukkue.fi

Helena Heininen

kiinteistönvälittäjä, LKV  0407403377 helena.heininen@kotijoukkue.fi

Kirsi Ryyppö

kiinteistönvälittäjä, LKV  040 589 5723 kirsi.ryyppo@kotijoukkue.fi

Tomi Berggren

kiinteistönvälittäjä, LKV  0451536566 tomi.berggren@kotijoukkue.fi

Jukka Jyrkänvaara

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  0400 431 221 jukka.jyrkanvaara@kotijoukkue.fi

Mervi Malinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 700 3293 mervi.malinen@kotijoukkue.fi

Mika Mytty

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 680 7725 mika.mytty@kotijoukkue.fi

Tuija Salojoki

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV  040 592 4642 tuija.salojoki@kotijoukkue.fi

Soile Solmela

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV  050 568 9140 soile.solmela@kotijoukkue.fi

Matti Soini

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV  0500 443 449 matti.soini@kotijoukkue.fi

Markku Hakala

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KTM  040 486 1986 markku.hakala@kotijoukkue.fi

Mika Vanari

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 486 1980 mika.vanari@kotijoukkue.fi

Tanja Smajli

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 486 1985 tanja.smajli@kotijoukkue.fi

Mia Ninimäki

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 486 1979 mia.niinimaki@kotijoukkue.fi