Skip to content

Helsingin Kotijoukkue Oy

Toimialueet

SKVL:n verkostoon kuuluu 400 paikallista kiinteistönvälitystoimistoa ja 1 200 ammattitaitoista välittäjää ympäri Suomea.

SKVL:n jäsenyritysten välittäjät ovat asuntomarkkinoiden erikoisasiantuntijoita ja saavat jatkuvaa koulutusta alan viimeisimmistä suuntauksista ja lainsäädännöstä. Jäsenyritykset tarjoavat asiakkailleen aina ajantasaista, puolueetonta tietoa asuntomarkkinoiden tilanteista ja kehityksestä sekä hinnoittelusta.

Lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.

Helsingin Kotijoukkue Oy

room Urheilukatu 5, Helsinki 00250

email helsinki@kotijoukkue.fi

phone_android 0404861970

explore Vieraile kotisivuilla

Jussi Saastamoinen

kiinteistönvälittäjä, LKV  0404861984 jussi.saastamoinen@kotijoukkue.fi

Helena Heininen

kiinteistönvälittäjä, LKV  0407403377 helena.heininen@kotijoukkue.fi

Kirsi Ryyppö

kiinteistönvälittäjä, LKV  040 589 5723 kirsi.ryyppo@kotijoukkue.fi

Marja Helle

myyntineuvottelija  045 630 0526 marja.helle@kotijoukkue.fi

Tomi Berggren

kiinteistönvälittäjä, LKV  0451536566 tomi.berggren@kotijoukkue.fi

Tiina Fonsén-Lehtonen

LKV, YKV, RAKI  0400 408 621 tiina.fonsen-lehtonen@kotijoukkue.fi

Jukka Jyrkänvaara

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  0400 431 221 jukka.jyrkanvaara@kotijoukkue.fi

Mervi Malinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 700 3293 mervi.malinen@kotijoukkue.fi

Mika Mytty

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 680 7725 mika.mytty@kotijoukkue.fi

Tuija Salojoki

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV  050 354 8619 tuija.salojoki@kotijoukkue.fi

Soile Solmela

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV  050 568 9140 soile.solmela@kotijoukkue.fi

Matti Soini

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV  0500 443 449 matti.soini@kotijoukkue.fi

Markku Hakala

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KTM  040 486 1986 markku.hakala@kotijoukkue.fi

Mika Vanari

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 486 1980 mika.vanari@kotijoukkue.fi

Tanja Smajli

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 486 1985 tanja.smajli@kotijoukkue.fi

Mia Ninimäki

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT  040 486 1979 mia.niinimaki@kotijoukkue.fi

Tapani Back

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV  040 680 7720 tapani.back@kotijoukkue.fi