Bo LKV Turku Oy

Toimialueet

”If you can dream it, we can do it.”

Me olemme Bo. Välitämme koteja uudella tavalla, freesillä otteella, tämän päivän työkaluin. Olemme asumisen ja unelmien asiantuntijoita. Meiltä saat kaikki asunnon myyntiin, ostamiseen ja parempaan asumiseen liittyvät palvelut raikkaalla asenteella, tyylillä, laadulla, luotettavuudella ja suurella sydämellä. Kodit ja niiden myynti, markkinointi, rakentaminen, remontointi ja sisustaminen ovat intohimomme.

Me rakastamme sinun kotiasi. Nykyistä tai tulevaa.

www.bo.fi

Lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.
Bo LKV Turku Oy

Bo LKV Turku Oy

room Läntinen Rantakatu 53, Turku 20100

email turku@bo.fi

phone_android 040 808 5466

explore Vieraile kotisivuilla

Anna-Maija Kasvi

LKV, KTM  0404105244 anna-maija.kasvi@bo.fi

Karoliina Siikarla

  040 571 4250 karoliina@bo.fi

Arne Hyvärinen

  040 354 4884 arne@bo.fi

Jani-Matti Vuotinen

  040 733 4807 jani-matti@bo.fi

Satu Sarparanta

   satu@bolkv.fi