Bo LKV Tampere Oy

Toimialueet

”If you can dream it, we can do it.”

Me olemme Bo. Välitämme koteja uudella tavalla, freesillä otteella, tämän päivän työkaluin. Olemme asumisen ja unelmien asiantuntijoita. Meiltä saat kaikki asunnon myyntiin, ostamiseen ja parempaan asumiseen liittyvät palvelut raikkaalla asenteella, tyylillä, laadulla, luotettavuudella ja suurella sydämellä. Kodit ja niiden myynti, markkinointi, rakentaminen, remontointi ja sisustaminen ovat intohimomme.

Me rakastamme sinun kotiasi. Nykyistä tai tulevaa.

www.bo.fi

Bo LKV Tampere Oy

Bo LKV Tampere Oy

room Kelloportinkatu 1 A, Tampere 33100

email tampere@bo.fi

phone_android 040 808 6045

explore Vieraile kotisivuilla

Bo LKV Tampere Oy – lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.

Daniele Rogazione

  0400 719 704 daniele@bo.fi

Jukka Mesiranta

LKV, auktorisoitu pientalomyyjä  045 263 0995 jukka@bo.fi

Jenny Björksten

LKV  041 529 3469 jenny@bo.fi

Petri Pykäläinen

LKV  0400 631 605 petri@bo.fi

Heini Isotalo

LKV  0400 769 212 heini@bo.fi

Irma Nieminen

LKV  040 186 3399 irma@bo.fi

Hanna Löytynoja

Sisustusartesaani  050 574 6279 hanna.loytynoja@bo.fi

Sari Mesiranta

LKV  045 2230 600 sari@bo.fi

Noora Raitanen

LKV  040 4140 180 noora@bo.fi

Jussi Kuitunen

LKV  040 560 6654 jussi@bo.fi

Valtteri Lampinen

LKV  0440 778 988 valtteri@bo.fi

Riina Ritola

LKV, RAKi, kaupanvahvistaja  050 4411 772 riina@bo.fi

Jesse Niittymäki

LKV, DI  040 6787 516 jesse@bo.fi