Bo LKV Oulu

Toimialueet

IF YOU CAN DREAM IT, WE CAN DO IT.

Me olemme Bo. Välitämme koteja täysin uudella tavalla, freesillä otteella, tämän päivän työkaluin.

Olemme asumisen ja unelmien asiantuntijoita. Meiltä saat kaikki asunnon myyntiin, ostamiseen ja parempaan, ihanaan asumiseen liittyvät palvelut raikkaalla asenteella, tyylillä, laadulla, luotettavuudella ja suurella sydämellä.

Kodit ja niiden markkinointi, myynti, rakentaminen, remontointi ja sisustaminen ovat intohimomme. Me rakastamme sinun kotiasi. Nykyistä tai tulevaa.

Bo LKV Oulu

Bo LKV Oulu

room Kansankatu 53, Oulu 90100

email oulu@bo.fi

phone_android 0408085823

explore Vieraile kotisivuilla

Bo LKV Oulu – lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.

Maria Sippala

Kiinteistönvälittäjä, LKV  0407235142 maria.sippala@bo.fi

Kimi Tervaniemi

LKV  0456510714 kimi@bo.fi

Julia Hakala

ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, KiAT  0442187489 julia.hakala@bo.fi

Toni Haapakoski

  0405698682 toni@bo.fi

Milla Karlsson

LKV, KiAT  0400153209 milla.karlsson@bo.fi