Skip to content

Bo LKV Helsinki Oy – Ullanlinna

Toimialueet

”If you can dream it, we can do it.”

Me olemme Bo. Välitämme koteja uudella tavalla, freesillä otteella, tämän päivän työkaluin. Olemme asumisen ja unelmien asiantuntijoita. Meiltä saat kaikki asunnon myyntiin, ostamiseen ja parempaan asumiseen liittyvät palvelut raikkaalla asenteella, tyylillä, laadulla, luotettavuudella ja suurella sydämellä. Kodit ja niiden myynti, markkinointi, rakentaminen, remontointi ja sisustaminen ovat intohimomme.

Me rakastamme sinun kotiasi. Nykyistä tai tulevaa.

www.bo.fi

Lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.
Bo LKV Helsinki Oy – Ullanlinna

Bo LKV Helsinki Oy – Ullanlinna

room Neitsytpolku 12, Helsinki 00140

email helsinki@bo.fi

phone_android 040 808 5466

explore Vieraile kotisivuilla

Janne Kieselbach

Kiinteistönvälittäjä LKV  045 806 8299 janne@bo.fi

Saara Murtovaara

  040 7644317 saara@bo.fi

Stefan von Harpe

  0400 377 358 stefan@bo.fi

Helena Mikkonen

   helena.mikkonen@bo.fi

Susanne Gerstenmaier

  050 318 0132 susanne@bo.fi

Krista Malmivaara

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT  040 521 9263 krista@bolkv.fi

Linda Kukkonen

Kiinteistönvälittäjä LKV  040 540 2348 linda@bolkv.fi

Jaana Kariniemi

Myyntineuvottelija  0400 800 377 jaana@bolkv.fi

Aarno Saine

Kiinteistönvälittäjä LKV  050 369 2400 aarno@bolkv.fi

Erika Sihtola

Myyntineuvottelija  040 965 2172 erika@bolkv.fi

Patrick Frisk

Myyntineuvottelija  040 534 3590 patrick@bolkv.fi

Matias von Schantz

Myyntineuvottelija  0500 870 872 matias@bolkv.fi

Rona Pomoell

Myyntineuvottelija  040 515 4747 rona@bolkv.fi

Kia Kurikka

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM  040 680 7703 kia@bo.fi