Aninkainen Turku | Aninkaisten Kiinteistönvälitys Oy

Toimialueet

SKVL:n verkostoon kuuluu 400 paikallista kiinteistönvälitystoimistoa ja 1 200 ammattitaitoista välittäjää ympäri Suomea.

Aninkainen on vuonna 1964 perustettu yksityinen kiinteistönvälitysketju sekä yksi alan suurimmista toimijoista. Toimimme valtakunnallisesti asuntojen, kiinteistöjen sekä toimitilojen välityksessä. Palvelemme kuluttaja-, yritys- sekä sijoittaja-asiakkaita yli 50 vuoden kokemuksella ja ammattitaidolla.

Aninkainen Turku | Aninkaisten Kiinteistönvälitys Oy

Aninkainen Turku | Aninkaisten Kiinteistönvälitys Oy

room Ratapihankatu 53 C, 4. krs, Turku 20100

email aninkainenturku@aninkainen.fi

phone_android (02) 282 7777

explore Vieraile kotisivuilla

Aninkainen Turku | Aninkaisten Kiinteistönvälitys Oy – lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.

Saija Hyttinen

LKV, LVV, KTM  0408226670 saija.hyttinen@aninkainen.fi

Maiju Korkiakoski

LKV, LVV, KiAT  044 061 8644 maiju.korkiakoski@aninkainen.fi

Ari Riitamo

LKV, LVV, KiAT  0504522006 ari.riitamo@aninkainen.fi

Sari Tuominen

LKV, LVV, KiAT  0449750865 sari.tuominen@aninkainen.fi

Pia Willberg

LKV, LVV, ATA  0445933104 pia.willberg@aninkainen.fi

Kasperi Savolainen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT  040 840 4414 kasperi.savolainen@aninkainen.fi

Toni Myyry

LKV, LVV, JET, KiAT, Kaupanvahvistaja 402000/606  040 840 8038 toni.myyry@aninkainen.fi

Merja Tuomola

LKV, LVV, KiAT  0400 911 740 merja.tuomola@aninkainen.fi

Henrik Haapakoski

LKV, LVV, KiAT  040 840 2725 henrik.haapakoski@aninkainen.fi

Marjo Lehtinen

LKV, LVV, KiAT  050 463 8628 marjo.lehtinen@aninkainen.fi

Eija Herttuainen

LKV, LVV, KiAT  050 324 5676 eija.herttuainen@aninkainen.fi

Jussi Hyrkäs

LKV, LVV, KiAT  050 505 3665 jussi.hyrkas@aninkainen.fi